close
تبلیغات در اینترنت
اخبار گروه رایانه
دوست عزیزم به سایت خوش آمدی برای استفاده از مطالب انجمن و سایت باید عضو سایت باشید
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

تبلیغات

محل تبلیغات شما

درباره سایت

sibgraph.ir درباره
با سلام در این سایت در ساعات معاملات از ساعت 8:30 الی 12:30بصورت آنلاین در تلگرام سوالات بورسی و تحلیلی شما عزیزان هستیم. مطالب ارائه شده در اين سايت صرفاً منعکس کننده شنیده های بازار و بررسی های کارشناسان و تحليل گران بوده لذا تصیم گیری و انجام هر گونه خرید یا فروش بر اساس اطلاعات فوق بر عهده خود كاربران مي باشد و این سایت هرگونه مسئولیتی نسبت به سود و زیان احتمالی کاربران را از خود سلب می نماید. شايان ذكر است عضو شدن در سايت به منزله پذيرش شرايط فوق مي باشد. ارائه اطلاعات ، اخبار و تحليل بدون هرگونه خطا و بشكل كاملا درست و حتمي از عهده مديران و تحليلگران اين سايت و ساير سايتهاي تحليلي خارج است. اما تمام سعي و كوشش اين سايت رعايت كامل اصول حرفه اي در كليه مطالب و تحليلهاي خود است.کپی از مطالب فقط با اجازه کتبی مدیر سایت و با ذكر منبع مجاز است.
contact
Yahoo ID : Your ID
contact
Line ID : Your ID
contact
Telegram ID : Your ID

آمار سایت

کل مطالب : 3169
کل نظرات : 5607
تعداد اعضا : 4253
گوگل امروز : 3
گوگل دیروز : 6

قالب وبلاگ

تبلیغات

محل تبلیغات شما
کانال شما : telegram.me/channel

رکیش در انتظار یستن قرارداد 20 میلیارد تومانی

بودجه سال ۹۳ شرکت کارت اعتباری ایران کیش حکایت از برآورد های خوش بینانه این شرکت در سال جاری دارد.

   شرکت کارت اعتباری ایران کیش که درآمدهای خود را در سه طبقه درآمد های حاصل از نصب و پشتیبانی دستگاه های POS، درآمدهای حاصل از کارمزد تراکنش پذیرندگان (شاپرک) و درآمد های حاصل از فروش پین شارژ اپراتورهای تلفن همراه دسته بندی کرده است، برآورد های هر یک از این سه دسته را در مقایسه با سال گذشته به ترتیب با ۷۴ درصد ، ۴۲ درصد و ۳۱۳ درصد افزایش ،پیش بینی نموده است. 

   برآورد های این سه دسته در مجموع موجب شده است تا کل درآمد های "رکیش" در بودجه سال ۹۳ نسبت به سال ۹۲ با ۶۲ درصد افزایش پیش بینی گردد.


تبلیغات

محل تبلیغات شما

اطلاعات کاربری

نام کاربری :
رمز عبور :
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما