close
تبلیغات در اینترنت
اخبار و شایعات بورس
loading...

سایت خبری تحلیلی بورس و سهام

تاثیر رفع تحریم ها نیاز به بازه طولانی دارد. بسیاری از شرکت ها در تلاشند تا بتوانند از این موقعیت استفاده کنند. شیران تاثیر رفع تحریم ها نیاز به بازه طولانی دارد. بسیاری از شرکت ها در تلاشند تا بتوانند از این موقعیت استفاده کنند. شرکت صنایع شیمیایی ایران توانسته بعد از ١۵ سال قطع رابطه با نمایندگان شرکت های آمریکایی ارتباط برقرار کند و از دانش آن ها استفاده نماید. زمان بازگشائی وحارزممدیرنظارت برناشران سازمان بورس : گزارش عملکرد ۹ ماهه منتهی به اسفندماه ۹۴ این شرکت منتشر شده و درانتظار یک گزارش…

تاثیر رفع تحریم ها نیاز به بازه طولانی دارد. بسیاری از شرکت ها در تلاشند تا بتوانند از این موقعیت استفاده کنند. 

شیران

تاثیر رفع تحریم ها نیاز به بازه طولانی دارد. بسیاری از شرکت ها در تلاشند تا بتوانند از این موقعیت استفاده کنند. شرکت صنایع شیمیایی ایران توانسته بعد از ١۵ سال قطع رابطه با نمایندگان شرکت های آمریکایی ارتباط برقرار کند و از دانش آن ها استفاده نماید.

زمان بازگشائی وحارزم
مدیرنظارت برناشران سازمان بورس : گزارش عملکرد ۹ ماهه منتهی به اسفندماه ۹۴ این شرکت منتشر شده و درانتظار یک گزارش مالی دیگر نیز هم هستیم.
محمد علیزاده گفت: با ارایه اطلاعات تکمیلی از سوی این شرکت ، سعی می کنیم درکوتاهترین مدت زمان نماد را دوباره روشن کنیم .به گزارش خبرنگار همفکران /گویا وخارزم قصد دارد پس از گشایش نماد، بلافاصله آگهى دعوت به مجمع منتشر کند تا سود سال مالی منتهى ۳۱ خرداد ۹۴ بین سهامداران تقسیم شود. چرا که با توجه به برگزاری مجمع سالانه ۲۹ مهر سال گذشته ، فقط یک بند معوق از آن مجمع باقی مانده که مربوط به تقسیم سود است.این نماد از ۲۷ مهرماه سال گذشته تاکنون پس از خرید یک نیروگاه توسط سرمایه گذاری خوارزمی ازبانک صادرات  و نحوه پرداخت هزینه های این نیروگاه و درج آن در صورت های مالی متوقف شده است.

سیمانیها

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنعت سیمان گفت: همانطور که سال جدید، سال بهتری برای تولید کشور پیش بینی شده است، انتظار می رود صنعت سیمان هم از شرایط دشواری که سال گذشته داشت، عبور کند.سید محمد اتابک در مورد قیمت گذاری سیمان در سال جدید گفت: باید به میزان نرخ تورم و با توجه به افزایش هزینه های تولید سیمان، باید به قیمت محصول نهایی اضافه شود که در سال جدید این افزایش قیمت طبیعی است.وی ادامه داد: طبق وعده ای که به فعالان صنعت سیمان داده شده، قرار است آنچه دولت بابت گاز سال ۹۳ به صنایع سیمان بدهکار است، در اسل جدید پرداخت شود. امیدواریم این وعده عملی شود. با این شرایط پیش بینی می شود که در سال جدید شرایط بهتری در صنعت سیمان رقم بخورد. هرچند که برخی مشکلات در بخش صادرات همچنان پابرجاست چراکه کشور عراق به عنوان همسایه ایران و مقصد صادراتی سیمان با کاهش مصرف مواجه شده است.

چافست

مدیر مالی شرکت چافست  در مورد شایعاتی در خصوص پروژه های در دست اقدام مواجه شده که در این رابطه گفتنی است بر اساس رایزنی هایی که با شهرداری صورت گرفته، احتمال اخذ مجوز برای ساخت حدود ۳ هزار متر مربع فضای انبار صنعتی و حدوداً ۱۴ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی وجود دارد که در صورت نهایی شدن اطلاع رسانی لازم انجام خواهد شد.

شفاف سازی ودی

شرکت بیمه دی براساس گزارش شفاف سازی در خصوص آزاد سازی ذخایر فنی تکمیلی و حوادث طبیعی رشته های بیمه غیرزندگی سنوات قبل شرکت و سال جاری مجموعا به مبلغ ۲۴۴،۹۷۸،۱۶۶،۶۰۳ ریال اعلام نموده که آزاد سازی این ذخیره عمدتا با رویکرد اصلاح ساختار مالی و کاهش زیان انباشته و احیانا افزایش رتبه توانگری شرکت بوده و باعث تسریع در رفع محدودیت ماده ۱۴۱ قانون تجارت می گردد، لذا با توجه به اینکه این ذخیره عمدتا در سنوات قبل در حسابها منظور گردیده است، در رابطه با نحوه ثبت آن و احتساب به سود وزیان جاری یا سنواتی با حسابرس محترم در حال رایزنی بوده که تاکنون به نتیجه قطعی نرسیده، علی ایحال پیش بینی می شود آثار سود وزیانی این موضوع در صورت احتساب به سود وزیان سال جاری باعث تعدیل مثبت سود واقعی به میزان حداکثر ۱۰ درصد نسبت به اطلاعات مورخ ۹۴٫۱۲٫۲۶ به مبلغ ۱۹۵ ریال گردد و پیش بینی می شود در صورتی که آثار سود وزیانی این موضوع به حساب سود وزیان انباشته منظور گردد منجر به تعدیل کاهنده سود این سال مالی به میزان ۱۵ درصد گردد.بدیهی است صورت سود وزیان پیش بینی سال ۹۴ با در نظر گرفتن این موضوع در اسرع وقت تهیه و تقدیم می گردد.این موضوع مختص سال مالی ۹۴ می باشد و سال ۹۵ می بایست مطابق آیین نامه های جاری نسبت به احتساب ذخایر لازم اقدام نمود. بدیهی است به محض مشخص شدن نتایج مذاکرات با حسابرس مستقل و بازرس قانونی ،مراتب در اسرع وقت اعلام می گردد.

سهگمت

در مجمع سهگمت ۳۰ تومان سود نفدی تقسیم شذ

دلیل افت خاور

مدیرعامل شرکت ایران خودرو دیزل در رابطه با افت قیمت سهام این مجموعه بعد از اعلام تعدیل مثبت،  اظهار داشت: متأسفانه بعد از بازگشایی سهام به دلیل منفی بودن بازار و رشد بالای سهام خودروسازها و احتمال منتفی شدن بحث افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی، سهام ایران خودرو دیزل با افت قیمت همراه شد که البته این موضوع در خصوص سایر خودروسازهای نیز کم و بیش صورت پذیرفت.وی در خصوص اینکه، گفته می شود ایران خودرو دیزل برای اجرای برنامه های خود نیاز به افزایش سرمایه خواهد داشت، گفت: به صورت کلی با توجه به وضعیت مالی، شرکت ایران خودرو دیزل نیاز به اصلاح ساختار مالی دارد، لذا مقرر بود در صورت تمدید معافیت مالیاتی، افزایش سرمایه حدوداًً ۱۰۰ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها داشته باشد که ظاهراً قانون آن به صورت کامل تمدید نشده است و صرفاً فقط می شود به اندوخته افزایش سرمایه داد، این موضوع مشکلی را حل نمی نماید. لذا مجدداً می بایست موضوع در هیأت مدیره و ایران خودرو مطرح و میزان افزایش سرمایه از محل مطالبات وآورده نقدی مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد.

رزازی در رابطه با اثر مالی غرامتی که از شرکت بنز به ایران خودرو دیزل پرداخت شده عنوان کرد: این موضوع در سال ۹۲ صورت پذیرفته و تأثیری در صورت های مالی سال ۹۴ و امسال نخواهد داشت.

 کرمانشا

واحدهای تولیدی شرکت پتروشیمی کرمانشاه به دلیل آنچه که نشتی گاز به مدت ۲هفته از چرخه تولید خارج شدند.

سیاست «وبانک» در قبال «بترانس»
سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی ایران می‌خواهد سهام «ایران ترانسفو» را بفروشد.
فرهاد حنیفی، مدیرعامل سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی در گفت‌وگو با «پاسارگاد تحلیل» درباره اینکه آیا «وبانک» می‌خواهد «ایران ترانسفو» (بترانس) را بفروشد؟ گفت: بله، برای آگهی مزایده به کارگزاری بانک ملی ارسال شده است.

خساپا

شنیده ها حاکی از آن است حقوقی جدید ( صندوق خارجی ) به خساپا ورود کرده است.

وغدیر

با توجه به برنامه عرضه شرکت های زیر مجموعه غدیر، هلدینگ سیمانی این مجموعه قیمت گذاری و مقدمات عرضه هلدینگ برق و انرژی غدیر هم فراهم شده است.

نمایشگاه بورس

پس از آن که سال گذشته نمایشگاه بورس بعد از ٨ سال متوالی، یک سال به وقفه افتاد، حالا قرار است این نمایشگاه در تیر ماه برگزار شود.

وبانک

شنیده ها حاکی از تکذیب فروش بلوک بترانس خود به زیمنس میباشد.

فباهنر

شنیده ها حاکى از ورود صندوق سرمایه گذارى ترکیه به خرید در این نماد دارد .

بیمه

شنیده هاى مجمع حکایت از افزایش سرمایه از تجدید ارزیابى دارایى ها براى دانا ٣٠٠ درصد و آسیا ٢٠٠ درصد میباشد .

تعرفه فولاد

شنیده شده شایعه افزایش ۵٠٠ درصدی تعرفه فولاد تایید نشد. این صنعت سال گذشته افزایش تعرفه ای از ۴ به ٢٠ درصد را از سر گذراند که البته خواسته شرکت های فولاد ساز تا نرخ ۴٠ درصدی بوده است.
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
با سلام در این سایت در ساعات معاملات از ساعت 8:30 الی 12:30بصورت آنلاین در تلگرام سوالات بورسی و تحلیلی شما عزیزان هستیم. مطالب ارائه شده در اين سايت صرفاً منعکس کننده شنیده های بازار و بررسی های کارشناسان و تحليل گران بوده لذا تصیم گیری و انجام هر گونه خرید یا فروش بر اساس اطلاعات فوق بر عهده خود كاربران مي باشد و این سایت هرگونه مسئولیتی نسبت به سود و زیان احتمالی کاربران را از خود سلب می نماید. شايان ذكر است عضو شدن در سايت به منزله پذيرش شرايط فوق مي باشد. ارائه اطلاعات ، اخبار و تحليل بدون هرگونه خطا و بشكل كاملا درست و حتمي از عهده مديران و تحليلگران اين سايت و ساير سايتهاي تحليلي خارج است. اما تمام سعي و كوشش اين سايت رعايت كامل اصول حرفه اي در كليه مطالب و تحليلهاي خود است. کپی از مطالب فقط با اجازه کتبی مدیر سایت و با ذكر منبع مجاز است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 3170
 • کل نظرات : 5607
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 4263
 • آی پی امروز : 2
 • آی پی دیروز : 11
 • بازدید امروز : 91
 • باردید دیروز : 13
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 1
 • بازدید هفته : 118
 • بازدید ماه : 16,816
 • بازدید سال : 23,552
 • بازدید کلی : 1,500,353